Limitowana edycja gry Diuna: Sekrety Rodu wydana w nakładzie zaledwie 500 sztuk została w całości sprzedana w trakcie kampanii przedsprzedażowej, która trwała od 12 do 26 lipca 2021 r. Edycja limitowana różni się od wersji sklepowej gry tym, że do pudełka dodawany jest certyfikat z indywidualnym numerem oraz zawiera unikatowe bonusy przedsprzedażowe przedstawione poniżej.

Wersję sklepową gry możesz już dziś zamówić w sklepie Portal Games. Idź do sklepu.

Premiera gry Diuna: Sekrety Rodu już 21 października 2021 r.

Unikatowe Bonusy

bonus unlocked

Aktualizacje

Diuna: Sekrety Rodu - Bonus #01
Diuna: Sekrety Rodu - Bonus #01

Dzisiaj ujawniamy pierwszy unikatowy bonus dla kampanii przedsprzedażowej Diuny: Sekretów Rodu! Chcecie wiedzieć, jak wasze postacie znalazły się w Tel Gezer? Poznajcie ich przeszłość dzięki czterem dostępnym jedynie w przedsprzedaży broszurom, dedykowanym każdej z postaci. Te krótkie historie stanowią prequel do kampanii Diuny: Sekretów Rodu i sprawią, że będziecie lepiej przygotowani na czekającą was opowieść.

Więcej...
Diuna: Sekrety Rodu - Bonus #2
Diuna: Sekrety Rodu - Bonus #2

Ujawniamy kolejny bonus dostępny wyłącznie w kampanii przedsprzedażowej! Dodaj do gry tajne informacje i dowiedz się więcej o Tel Gezer z trzema dostępnymi jedynie w przedsprzedaży kopertami, zawierającymi tajne wiadomości dla każdej z postaci. Przed każdą z trzech głównych misji gracze otwierają kopertę i w tajemnicy czytają zawierające pomocne szczegóły wiadomości przeznaczone dla ich postaci. Gracze mogą podzielić się tymi informacjami z resztą lub zachować je dla siebie. Te trzy koperty wniosą do waszej rozgrywki w Diunę: Sekrety Rodu jeszcze więcej klimatu i przygody.

Więcej...
Diuna: Sekrety Rodu - Bonus #3
Diuna: Sekrety Rodu - Bonus #3

Zamów Diunę: Sekrety Rodu w przedsprzedaży już dziś, aby otrzymać kolejny unikatowy bonus, który przeniesie cię prosto do Tel Gezer. Dostępna jedynie w przedsprzedaży kolekcja 5 dużych (17.6 x 25 cm) pocztówek przedstawiających główne lokacje Tel Gezer, które odwiedzisz podczas gry w Diunę: Sekrety Rodu będzie świetnym dodatkiem do twojej rozgrywki. Te wspaniale wykonane ilustracje zwiększą immersję podczas gry, a po kampanii staną się wyjątkowymi pamiątkami,które możesz oprawić i udekorować nimi pokój.

Więcej...
Diuna: Sekrety Rodu - Bonus #4
Diuna: Sekrety Rodu - Bonus #4

Kampania przedsprzedażowa Diuny: Sekretów Rodu przedstawia kolejną niespodziankę! Udekoruj pokój epicką mapą Arrakis. Ta dostępna jedynie w przedsprzedaży, wydrukowana na wysokiej jakości papierze, duża mapa o wymiarach 56 x 42 cm pomoże wam w zwizualizowaniu świata gry i będzie świetnym tematem rozmów po zakończeniu kampanii.

Więcej...
Diuna: Sekrety Rodu - Bonus #5
Diuna: Sekrety Rodu - Bonus #5

Ujawniamy ostatni unikatowy bonus dostępny jedynie w kampanii przedsprzedażowej! Dodaj stylu swoim rozgrywkom w Diunę: Sekrety Rodu z dostępnym jedynie w przedsprzedaży woreczkiem z nadrukowanym herbem rodu Atrydów i z zestawem drewnianych, pokrytych sitodrukiem żetonów Konsekwencji.Podczas gry gracze dobierają żetony Konsekwencji, aby sprawdzić, czy ich akcje zwróciły uwagę Harkonnenów. Ten niezwykle tematyczny woreczek pomieści żetony, pomoże w uporządkowaniu obszaru gry, a dzięki wspaniałemu herbowi rodu Atrydów zwiększy również immersję.

Więcej...
Diuna: Sekrety Rodu -Jak zaprojektowaliśmy grę część 1
Diuna: Sekrety Rodu -Jak zaprojektowaliśmy grę część 1

Diuna: Sekrety Rodu to gra przygodowa oparta na mechanice słynnej gry Detektyw. Diuna wykorzystuje tą samą bazową mechanikę, lecz dzięki kilku drobnym zmianom w zasadach i komponentach zapewnia zupełnie inne wrażenia z rozgrywki. W tym artykule chciałbym omówić część tych zmian.

Więcej...

Aktualności

arrow arrow
image 05. 08. 2021
Koniec kampanii przedsprzedażowej

Kampania przedsprzedażowa edycji limitowanej gry Diuna: Sekrety Rodu trwająca od 12 do 26 lipca zakończyła się pełną wyprzedażą nakładu. Osoby, którym nie udało się w porę zamówić edycji limitowanej, zachęcamy do zamówienia wersji sklepowej gry w sklepie Portal Games Premiera Diuny: Sekretów Rodu już 15 października 2021 r.

Więcej...
image 12. 07. 2021
Ruszyła kampania przedsprzedażowa

Zamów w przedsprzedaży Diune: Sekrety Rodu, aby otrzymać specjalną limitowaną edycję gry. Istnieje tylko 500 indywidualnie numerowanych egzemplarzy w języku polskim z ekskluzywnymi ulepszeniami w przedsprzedaży oraz bonusy, które nie będą zawarte w sklepowej wersji gry. Kampania przedsprzedażowa zaplanowana jest na okres od 12 do 26 lipca lub do wyczerpania zapasów. Każdego dnia zaskoczymy cię kolejnym elementem gry: odblokowanymi bonusami, ulepszeniami komponentów i nowymi szczegółami. Zapisz się do newslettera Diuna: Sekrety rodu, aby otrzymywać powiadomienia o codziennych nowościach!

Więcej...